• وبسایت مینا درچه سیچانی

  • طراحی سایت در اصفهان

Google Adwords چگونه کار می کند؟

 

اگر میخواهید به مشتریان جدید بصورت آنلاین دسترسی پیدا کنید ممکن است تبلیغات با Google Adwords نیاز شما را برطرف کند. وقتی که شما از طریق AdWords تبلیغات انجام میدهید شما بر روی کسب و کار خود سرمایه گذاری می کنید. Google Adwords یک سیستم تبلیغات است که توسط شرکت گوگل برای شرکت هایی که مایل به نمایش تبلیغات در گوگل و شبکه تبلیغاتی خود هستند راه اندازی شده است. AdWords به کسب و کارها اجازه میدهد که بودجه ی خود را برای تبلیغات برنامه ریزی کنند و تنها زمانی پرداخت کنند که فردی بر روی تبلیغ آنها کلیک کرده باشد.سرویس تبلیغات بر روی کلمات کلیدی تمرکز دارد.

شرکت هایی که از AdWords استفاده می کنند می توانند تبلیغات مربوطه را با استفاده از کلمات کلیدی ایجاد کنند تا افرادی که در وب با استفاده از موتور جستجوی Google جستجو می کنند آن را مشاهده کنند. هنگامی که کلمه کلیدی جستجو می شود آگهی شما نشان داده می شود. AdWords تحت عنوان “لینک های تبلیغاتی” ظاهر می شوند و در قسمت سمت راست یا بالاتر از نتایج جستجوی Google یافت می شوند. اگر بر روی تبلیغات AdWords شما کلیک شود، کاربران به وب سایت شما هدایت می شوند.

هنگام انتخاب کلمات کلیدی برای کمپین های AdWords ، گزینه های تطبیق مختلفی در دسترس شما هستند.

۴ گزینه اصلی برای کار با Google Adwords عبارتند از:

  1. تطبیق گسترده : حداکثر کردن تعداد کاربرانی که آگهی شما به آنها نمایش داده می شود. (کاربرانی که کلمه کلیدی را جستجو می کنند).
  2. تطبیق منفی : برای کلمه یا عبارتی خاص از نمایش آگهی شما جلوگیری می کند.
  3. تطبیق عبارت : آگهی شما برای جستجوهایی که کاملا با عبارت مورد نظر مطابقت دارند نمایش داده می شود.
  4. تطبیق دقیق : آگهی شما برای جستجوهایی نمایش داده می شود که دقیقا به طور انحصاری مطابقت دارند.

استفاده از کلمات کلیدی در AdWords نیز برای تعیین هزینه تبلیغات موثر هستند. هر کلیدواژه ای که انتخاب می کنید مقداری (قیمتی) را برای هر کلیک (CPC) پیشنهاد می دهد. پیشنهادات حداکثر مبلغی (حداکثر هزینه هر کلیک) که می خواهید به ازای هربار کلیک کاربران پرداخت کنید را مشخص می کنند. یک پیشنهاد CPC بالاتر آگهی شما را در موقعیت بالاتری در صفحه نشان می دهد.

منبع : سایت webopedia

 

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *