• وبسایت مینا درچه سیچانی

  • طراحی سایت در اصفهان

چگونه می توانم اکانت اینستاگرام خود را حذف و یا غیر فعال کنم؟

 

چگونه می توانم اکانت اینستاگرام خود را غیر فعال کنم؟

اگر اکانت اینستاگرام خود را غیر فعال کنید پروفایل و کلیه ی عکس ها، ویدئوها، کامنت ها و لایک های شما تا زمانی که دوباره اکانت خود را فعال کنید پنهان می شوند.

برای غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام خود:

۱- از طریق مرورگر موبایل یا کامپیوتر خود (از طریق اپلیکیشن اینستاگرام این کار امکان پذیر نمی باشد) وارد سایت Instagram شوید.

۲- بر روی آیکون آدمک در قسمت بالا-راست صفحه نمایش کلیک کنید و سپس Edit Profile را بزنید.

عکس شماره ۱

غیرفعال کردن اکانت اینستاگرام
غیرفعال کردن اکانت اینستاگرام

عکس شماره ۲

غیرفعال کردن اکانت اینستاگرام
غیرفعال کردن اکانت اینستاگرام

۳- به پایین رفته و بر روی Temporarily disable my account در قسمت (پایین راست) کلیک کنید.

۴- سپس از منو یک دلیل برای علت غیر فعال کردن اکانت خود انتخاب کنید و دوباره پسورد اکانت خود را وارد کنید. گزینه ی غیرفعال کردن حساب کاربری شما تنها پس از انتخاب دلیل از منو ظاهر می شود.

۵- بر روی Temporarily Disable Account کلیک کنید.

عکس شماره ۳

غیرفعال کردن اکانت اینستاگرام
غیرفعال کردن اکانت اینستاگرام

برای غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام حتما باید نام کاربری و رمز عبور خود را بدانید اگر آنها را فراموش کرده اید از این لینک استفاده کنید.

اگر نمی خواهید اکانت خود را غیر فعال کنید ولی می خواهید بعضی از افراد آن را مشاهده نکنند می توانید پیج خود را خصوصی کنید و یا آن افراد را بلاک کنید.

 

چگونه می توانم اکانت اینستاگرام خود را حذف کنم؟

اگر شما اکانت اینستاگرام خود را حذف کنید کلیه ی عکس ها، ویدئوها، کامنت ها، لایک ها و فالوورهای شما ازبین می رود. اگر میخواهید کمی استراحت کنید بهتر است اکانت خود را غیر فعال کنید.

بعد از اینکه حساب خود را حذف کردید نمیتوانید دوباره با نام کاربری قبلی ثبت نام کنید یا این نام کاربری را به حساب دیگری اضافه کنید و ما نمیتوانیم حسابهای حذف شده را دوباره فعال کنیم.

برای حذف اکانت اینستاگرام خود:

۱- به صفحه ی Delete Your Account page بروید. اگر به سایت Instagram از طریق وب وارد نشده اید، از شما خواسته می شود برای اولین بار وارد سیستم شوید. شما نمیتوانید حساب خود را از داخل برنامه Instagram حذف کنید.

۲- از منوی موجود علت حذف اکانت اینستاگرام خود را انتخاب کنید.سپس دوباره پسورد خود را وارد کنید. گزینه ی حذف حساب کاربری شما تنها پس از انتخاب دلیل از منو ظاهر می شود.

۳- بر روی Permanently delete my account. کلیک کنید.

عکس شماره ۴

حذف اکانت اینستاگرام
حذف اکانت اینستاگرام

عکس شماره ۵

حذف اکانت اینستاگرام
حذف اکانت اینستاگرام

 

اگر می خواهید یک حساب دیگر را حذف کنید، روی نام کاربری در بالا سمت راست صفحه حذف پیج خود کلیک کنید، روی آیکون چرخ دنده کلیک کرده و «خروج» را بزنید. به حساب کاربری که میخواهید حذف کنید، وارد شوید و دستورالعملهای بالا را دنبال کنید.

برای غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام حتما باید نام کاربری و رمز عبور خود را بدانید اگر آنها را فراموش کرده اید از این لینک استفاده کنید.

 

منبع : سایت https://help.instagram.com

 

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *