• وبسایت مینا درچه سیچانی

  • طراحی سایت در اصفهان

زندگی نامه ی استیو جابز

استیو جابز با آن شخصیت و نگاه نافذش، در دنیای فناوری بـرای خیلی هـا یـک اسـطوره اسـت. مردی که الهامبخش و مربی بسیاری از مدیران برجسته ی امروزی است و شرکتهای زیـادی وجـود دارند که سعی میکنند با الهام گرفتن از اپل (شرکتی که او تأسـیس و سـپس بازسـازی کـرد) مسـیر آینده ی خود را ترسیم کنند. داستان زندگی جابز با همه فراز و نشـیبهای عجیـب و جـالبش، از او یک شخصیت متفاوت و برجسته به وجود آورده که توجه همه ی دنیا را به خود جلب کرده است.
مرگ استیو جابز در سال ۲۰۱۱، یکی از غم انگیزترین رویدادهای دنیـای فنـاوری طـی سـالهای اخیر به شمار میرود. با اینکه اپل با سیاستهای خاص خود، دوسـتان و دشـمنان زیـادی دارد، امـا کمتر کسی را می توان یافت که از رفتن این نابغه ی تکنولـوژی بـا آن شخصـیت آینـده نگرش، اظهار ناراحتی نکرده باشد.

خبر خوب برای علاقمندان به او، از راه  رسـیدن یـک کتـاب بـود: زندگینامـه ی اختصاصـی اسـتیو جابز. این کتاب تنها چند هفته بعـد از فـوت مـدیر فقیـد اپـل منتشــر شـد و کـافی اسـت اعتبـارنویسنده ای به سرشناسی والتر آیزاکسن را به آن اضافه کنید ، این کتاب با وجود انتشـار در ماه های پایانی ۲۰۱۱، بدل به پرفروشترین کتاب سال در بزرگترین کتاب فروشی جهان، یعنی آمازون شد.

حالا زندگینامه ی استیو جابز با ترجمه ای خوب و نـثری روان، حاصـل کـار آقـای ناصر دادگستر ، در اختیار شما است. کتابی که نه تنها زندگینامه ی ”بزرگترین مدیر عصر ما“ به حساب میآید، بلکه داستان زیبایی از تاریخ چند دهـه شـکوفایی دنیـای تکنولـوژی را در خـود دارد. کتابی که با خواندن چند صفحه اش، غرق در دنیایی جدید و متفاوت خواهید شد.

معرفی کتاب زندگینامه استیو جابز:

نویسنده : والتر آیزاکسن

ترجمه شده توسط  ناصر دادگستر

ویراستار : علی اصغر هنرمند

ارا ئه کننده : سایت  narenji.ir

دانلود کتاب زندگی نامه ی استیو جابز

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *