• وبسایت مینا درچه سیچانی

  • طراحی سایت در اصفهان

روتین روزانه ایلان ماسک چگونه است؟

نشریه اینسایدر، در گزارشی به تشریح روتین روزانه ایلان ماسک (بر اساس مصاحبه ها و توییت های او) پرداخته است. ماسک سال ۲۰۲۳ به وال استریت ژورنال گفته بود که معمولا حدود ساعت ۳ صبح می خوابد و شش ساعت را صرف خواب می کند. بنابراین او معمولا ساعت ۹ صبح از خواب بیدار می شود.

ماسک همچنین در پاسخ به یک پزشک در ایکس گفته بود که هر روز صبح یک دونات می خورد. او بعدا در پستی اشاره کرده بود که هر بار ۰.۴ یک دونات را می خورد تا مغزش آن را صفر در نظر بگیرد.

ماسک سال ۲۰۲۲ گفته بود که تلاش دارد، عادت خود برای چک کردن گوشی در زمان بیدار شدن از خواب را کنار بگذارد. ماسک در پادکست Full Send، از این کار بعنوان (یک عادت وحشتناک) یاد کرده بود که امیدوار است بتواند دیگر آن را انجام ندهد.

ماسک قبلا گفته بود که دوش گرفتن تاثیر مثبت بزرگی بر زندگی روزمره اش دارد. سال ۲۰۱۵، یکی از کاربران Reddit از او سوال کرده بود که کدام یک از عادات روزانه اش بیشترین تاثیر را بر زندگی او داشته است؟ ماسک در پاسخ به دوش گرفتن اشاره کرده است.

ماسک مانند بسیاری از افراد، در طول چند سال گذشته رابطه پر فرازو نشیبی با ورزش کردن داشته است. او سال ۲۰۲۱ به (جو روگن)، پادکستر معروف،گفته بود که اگر بتواند از انجام این کار اجتناب می کند.

ماسک در سال ۲۰۲۳، به وال استریت ژورنال گفته بود:

(میخوابم، بیدار می شوم، کار می کنم، میخوابم، بیدار می شوم، کار می کنم – این روند را ۷ روز در هفته تکرار می کنم. باید برای مدتی این کار را انجام بدهم – چاره ای نیست – اما فکر می کنم وقتی توییتر در مسیر درست خود قرار بگیرد، مدیریت آن بسیار راحت تر از اسپیس ایکس یا تسلا است.)

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *